Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60377
On approximation and interpolation of entire functions with index-pair (p, q)
Kasana, H. S.
Kumar, D.

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 255-267, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37805
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_01
DOI: 10.5565/37805


13 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir