Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62478
Sous-ensembles de courbes Ahlfors-régulières et nombres de Jones
Pajot, Hervé

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 497-526, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37879
DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_17
DOI: 10.5565/37879


30 p, 210.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-20, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir