Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/65204
Spectral properties of stationary solutions of the nonlinear heat equation
Cazenave, T.
Dickstein, F.
Weissler, F. B.

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 55, Núm. 1 (2011) , p. 185-200, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_55111_09


16 p, 312.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-01-11, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir