Web of Science: 4 cites, Google Scholar: cites
Harmonic functions operating in Hermitian Banach
El Kinani, A.

Data: 1997
Resum: The purpose of this paper is to introduce a harmonic functional calculus in order to generalize some extended versions of theorems of von Neumann, Heinz and Ky Fan.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 41 n. 2 (1997) p. 403-409, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37902
DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_06


7 p, 97.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2021-08-28



   Favorit i Compartir