Web of Science: 59 cites, Scopus: 57 cites, Google Scholar: cites
Hausdorff dimension, projections, and the Fourier transform
Mattila, Pertti

Data: 2004
Resum: This is a survey on transformation of fractal type sets and measures under orthogonal projections and more general mappings.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Hausdorff measure and dimension ; Projection ; Fourier transform
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 48 N. 1 (2004) , p. 3-48, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38087
DOI: 10.5565/PUBLMAT_48104_01


46 p, 303.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-06-26



   Favorit i Compartir