Sin límites : fronteras y confines en la semiótica de la cultura
Lozano, Jorge (Universidad Complutense de Madrid)

Data: 2009
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: DeSignis, Núm. 13 (2009) , p. 183-190, ISSN 2462-7259



8 p, 115.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > designis
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2019-08-01, darrera modificació el 2021-08-07



   Favorit i Compartir