![]() |
|||||||||||||||
![]() |
Cerca | Lliura | Ajuda | Servei de Biblioteques | Sobre el DDD | Català English Español |
Pàgina inicial > Articles > Articles publicats > Asymptotic equivalence of impulsive differential equations in a Banach space |
Data: | 1990 |
Resum: | By means of Schauder's fixed point theorem sufficient conditions for asymptotic equivalence of impulsive equations in a Banach space are found. |
Drets: | Aquest material està protegit per drets d'autor i/o drets afins. Podeu utilitzar aquest material en funció del que permet la legislació de drets d'autor i drets afins d'aplicació al vostre cas. Per a d'altres usos heu d'obtenir permís del(s) titular(s) de drets. |
Llengua: | Anglès |
Document: | Article ; recerca ; Versió publicada |
Publicat a: | Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 249-257, ISSN 2014-4350 |
9 p, 224.2 KB |
El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca