Category measures on Baire spaces
Ayerbe Toledano, J. M.

Data: 1990
Resum: The purpose of this paper is to give a necessary and sufñcient condition to define a category measure on a Baire topological space. In the last section we give some examples of spaacs in these conditions.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 299-305, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37635


7 p, 205.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-12, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir