Weighted ergodic theorems for weakly mixing transformation groups
Becker, María Elena

Data: 1990
Resum: In this paper we charácterize weakly mixing transformation groups in terms of weighted ergodic theorems.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 307-309, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37636


3 p, 70.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-12, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir