Google Scholar: cites
Examples of singular maximal functions unbounded on Lp'
Christ, Michael

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 269-279, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37657
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_13


11 p, 302.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir