Google Scholar: cites
Supersolutions and stabilization of the solutions of the equation… , part II
El Hachimi, A.
De Thelin, F.

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 347-362, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37663
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_03


16 p, 324.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir