Google Scholar: cites
Interpolation of families
Carro, M. J.
Cerdà Martín, Joan Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 449-461, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37711
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_09


13 p, 264.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2019-10-22



   Favorit i Compartir