Google Scholar: cites
Maximal quotient rings and essential right ideals in group rings of locally finite groups
Cedó, Ferran (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Hartley, Brian (University of Manchester. Department of Mathematics)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 473-480, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37714
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_12


8 p, 195.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir