Google Scholar: cites
Gabriel filters in Grothendieck categories
Jeremías López, A.
López López, M. P.
Villanueva Nóvoa, E.

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 673-683, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37728
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_26


11 p, 276.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-21, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir