Google Scholar: cites
On the structure of the canonical module of the Rees álgebra and the associated graded ring of an ideal
Zarzuela, S.

Data: 1992
Resum: In this note we give the description of a morphism related with.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 1075-1084, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38195
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_22


10 p, 219.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir