Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/145317
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Medium amplitude limit cycles of some classes of generalized Liénard systems
Rebollo-Perdomo, Salomón (Centre de Recerca Matemàtica (Bellaterra))

Data: 2015
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Abelian integrals ; Limit cycles
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 25 Núm. 10 (2015) , p. 1550128 (10 pages), ISSN 1793-6551

DOI: 10.1142/S021812741550128X


11 p, 263.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-01-13



   Favorit i Compartir