Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150414
Scopus: 0 cites, Web of Science: 1 cites,
Planar vector fields with a given set of orbits
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Ramírez, Rafael Orlando
Sadovskaia, Natalia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Dynamics and Differential Equations, Vol. 23 Núm. 4 (2011) , p. 885-902

DOI: 10.1007/s10884-011-9219-0


20 p, 347.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir