Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150441
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
Limit cycles, invariant meridians and parallels for polynomial vector fields on the torus
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Medrado, Joao Carlos

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Bulletin des Sciences Mathematiques, Vol. 135 (2011) , p. 1-9, ISSN 0007-4497

DOI: 10.1016/j.bulsci.2010.06.005


8 p, 625.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir