Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150447
Scopus: 12 cites, Web of Science: 9 cites,
On the 16th Hilbert problem for limit cycles on nonsingular algebraic curves
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Ramírez, Rafael Orlando
Sadovskaia, Natalia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 250 (2011) , p. 983-999

DOI: 10.1016/j.jde.2010.06.009


15 p, 312.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir