Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150469
Web of Science: 5 cites,
Analytical study of a higher-order Hopf bifurcation in a tritrophic food chain model
Françoise, Jean-Pierre
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics and Computation, Vol. 217 (2011) , p. 7146-7154

DOI: 10.1016/j.amc.2011.01.109


12 p, 520.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir