Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150509
Web of Science: 0 cites,
First integrals for a charged particle moving on a plane under the action of a magnetic field orthogonal to this plane
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: International Journal of Non-Linear Mechanics, Vol. 47 (2012) , p. 965-967

DOI: 10.1016/j.ijnonlinmec.2012.07.001


6 p, 672.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir