Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150590
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Generalized Weierstrass integrability for the complex differential equations dy/dx=a(x)y^4 b(x)y^3 c(x)y^2 d(x)y e(x)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics Letters. An International Journal of Rapid Publication, Vol. 26 Núm. 8 (2013) , p. 836-841

DOI: 10.1016/j.aml.2013.03.018


8 p, 663.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir