Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150710
Scopus: 5 cites, Web of Science: 4 cites,
Global dynamics of a Lotka-Volterra model with two predators competing for one prey
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Xiao, Dongmei

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Lotka-Volterra model
Publicat a: SIAM Journal on Applied Mathematics, Vol. 74 Núm. 2 (2014) , p. 434-453

DOI: 10.1137/130923907


21 p, 380.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir