Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/2018
Rigidité de quelques groupes de germes de difféomorphismes
Touzet, Frédéric

Data: 2003
Resum: Using the description of non solvable dynamics by Nakai, we give in this paper a new proof of the rigidity properties of some subgroups of Diff(C, 0). The C∞ case is also considered here.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Matèria: Germes de difféomorphismes ; Classes Gevrey ; Flots de Nakai ; Rigidité formelle et topologique ; Groupes libres
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 47 N. 2 (2003) , p. 459-475, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_47203_09


17 p, 217.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir