Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/102791
A new characterization of Triebel-Lizorkin spaces on R2
Yang, Dachung.
Yuan, Wen.
Zhou, Yuan

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Triebel-Lizorkin space ; Besov space ; Square function ; Calderon reproducing formula
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 57, Núm. 1 (2013) , p. 57-82, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_57113_02
DOI: 10.5565/PUBLMAT_57113_02
DOI: 10.5565/260769


26 p, 437.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-01-10, darrera modificació el 2017-10-15



   Favorit i Compartir