Web of Science: 4 cites, Scopus: 5 cites, Google Scholar: cites
Phase portraits and invariant straight lines of cubic polynomial vector fields having a quadratic rational first integral
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mahdi, Adam (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Vulpe, Nicolae (Academy of Science of Moldova. Institute of Mathematics and Computer Science)

Data: 2011
Nota: Agraïments: The second author thanks Joaquim Roé for his good comments on pencil of conics.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; submittedVersion
Publicat a: The Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 41 Núm. 5 (2011) , p. 1585-1629, ISSN 0035-7596

DOI: 10.1216/RMJ-2011-41-5-1585


Preprint
37 p, 2.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2019-03-04



   Favorit i Compartir