Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150594
Web of Science: 1 cites,
On the dynamics of a class of Kolmogorov systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Salhi, Tayeb (Université de Bordj Bou Arréridj(Algeria). Departement de Mathématiques)

Títol variant: A note on the dynamics of a class of Kolmogorov systems
Data: 2013
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/316338
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/318999
Nota: El títol de la versió pre-print de l'article és: A note on the dynamics of a class of Kolmogorov systems
Nota: Agraïments: The second author is partially supported by the Algerian Ministry of Higher Education and Scientific Research.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics and Computation, Vol. 225 (2013) , p. 242-245, ISSN 0096-3003

DOI: 10.1016/j.amc.2013.09.017


Preprint
7 p, 316.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir