Web of Science: 0 cites, Scopus: 0 cites, Google Scholar: cites
Centers for generalized quintic polynominal differential systems
Giné, Jaume (Universitat de Lleida. Departament de Matemàtiques)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia (Universidade de Lisboa. Departamento de Matematica)

Data: 2017
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2014/SGR-1204
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/316338
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/318999
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2014-53703-P
Nota: Agraïments: The second author is partially supported by FEDER-UNAB10-4E-378.
Nota: Agraïments: The third author is partially supported by FCT/Portugal through the project UID/MAT/04459/2013.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; submittedVersion
Matèria: Nilpotent center ; Degenerate center ; Lyapunov constants ; Bautin method
Publicat a: Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 47 Núm. 4 (2017) , p. 1097-1120, ISSN 0035-7596 (print)

DOI: 10.1216/RMJ-2017-47-4-1097


Preprint
21 p, 834.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2017-11-28, darrera modificació el 2019-03-07



   Favorit i Compartir