Some results on the real k-theory of certain homogeneous spaces
Ajetunmobi, M. O.

Data: 1988
Resum: Let F,(n) be the incomplete complex flag manifold of length r in en. We make a start on the complete determination of the torsion part of the group KO-'(F,(n)) giving results here when r = 2,3.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 32 n. 2 (1988) p. 159-164, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37556


6 p, 122.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-21, darrera modificació el 2021-08-28



   Favorit i Compartir