Google Scholar: cites
Inductive limits of vector-valued sequence spaces
Bonet, José
Dierolf, Susanne
Fernández, Carmen

Data: 1989
Resum: Let L be a normal Banach sequence space such that every element in L is the limit of its sections and let E = ind En be a separated inductive limit of locally convex spaces. Then ind L(En) is a topological subspace of L(E).
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 363-367, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37592
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_12


5 p, 128.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2021-08-27



   Favorit i Compartir