Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/60335
Normal bases for non-archimedean spaces of continuous functions
Verdoodt, Ann

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 372, Núm. 2 (1993) , p. 403-427, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37782
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_13
DOI: 10.5565/37782


25 p, 507.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir