Web of Science: 3 cites, Scopus: 3 cites, Google Scholar: cites
On non-commuting sets in finite soluble CC-groups
Ballester-Bolinches, A.
Cossey, J.

Data: 2012
Resum: Lower bounds for the number of elements of the largest non-commuting set of a finite soluble group with a CC subgroup are considered in this paper.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Finite groups ; Non-commuting sets ; CC-subgroups
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 0467-471, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/258158
DOI: 10.5565/PUBLMAT_56212_09


5 p, 248.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2012-06-14, darrera modificació el 2021-07-11



   Favorit i Compartir