Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150452
Web of Science: 3 cites,
On the C^1 non-integrability of differential systems via periodic orbits
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: European Journal of Applied Mathematics, Vol. 22 (2011) , p. 381-391

DOI: 10.1017/S0956792511000143


10 p, 602.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir