Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150595
On the Darboux integrability of Blasius and Falkner-Skan equation
Llibre, Jaume
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: t, Vol. 86 (2013) , p. 71-76

DOI: 10.1016/j.compfluid.2013.06.027


26 p, 748.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir