Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150609
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Darboux integrability of a generalized Friedmann-Robertson-Walker Hamiltonian system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, Vol. 20 Núm. 3 (2013) , p. 394-406

DOI: 10.1080/14029251.2013.854482


12 p, 646.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir