Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150461
Scopus: 8 cites, Web of Science: 5 cites,
Analytic Integrability of Hamiltonian systems with a homogeneous polynomial potential of degree 4
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mahdi, Adam
Valls, Clàudia

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The first author also is supported by the ICREA Academia. The third author is partially supported by FCT through CAMGDS, Lisbon.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Physics, Vol. 52 (2011) , p. 12702, ISSN 0022-2488

DOI: 10.1063/1.3544473


Preprint
10 p, 287.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir