Web of Science: 0 cites, Scopus: 0 cites, Google Scholar: cites
Periods of continuous maps on closed surfaces
Guirao, Juan Luis Garcia (Universidad Politécnica de Cartagena (Múrcia). Departamento de Matemática Aplicada y Estadística)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2017
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2014/SGR-568
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/316338
Nota: Número d'acord de subvenció EC/FP7/2012/318999
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2011–22587
Nota: Número d'acord de subvenció MICINN/MTM2008-03437
Nota: Agraïments: The first author of this work was partially supported by Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha, grant number PEII09-0220-0222. The second author was partially supported by FEDER-UNAB10-4E-378
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; submittedVersion
Matèria: Closed surface ; Continuous self-map ; Lefschetz fixed point theory ; Periodic point ; Set of periods
Publicat a: The Rocky Mountain Journal of Mathematics, Vol. 47 Núm. 4 (2017) , p. 1089-1096, ISSN 0035-7596 (print)

DOI: 10.1216/RMJ-2017-47-4-1089


preprint
6 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2017-11-28, darrera modificació el 2019-02-02



   Favorit i Compartir